RN731JTTD2463C50
MFR.Part #
RN731JTTD2463C50
JLCPCB Part #
C4266129
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS