RN731JTTD2462D10
MFR.Part #
RN731JTTD2462D10
JLCPCB Part #
C3957242
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS