RN731JTTD2462A10
MFR.Part #
RN731JTTD2462A10
JLCPCB Part #
C3924447
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS