RN731JTTD2460F10
MFR.Part #
RN731JTTD2460F10
JLCPCB Part #
C4344480
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS