RN731JTTD2460D50
MFR.Part #
RN731JTTD2460D50
JLCPCB Part #
C4235869
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS