RN731JTTD2460B25
MFR.Part #
RN731JTTD2460B25
JLCPCB Part #
C4128248
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS