RN731JTTD2433C50
MFR.Part #
RN731JTTD2433C50
JLCPCB Part #
C4156691
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS