RN731JTTD2432F50
MFR.Part #
RN731JTTD2432F50
JLCPCB Part #
C4195706
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS