RN731JTTD2432F25
MFR.Part #
RN731JTTD2432F25
JLCPCB Part #
C3930787
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS