RN731JTTD2432D25
MFR.Part #
RN731JTTD2432D25
JLCPCB Part #
C4104569
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS