RN731JTTD2432B10
MFR.Part #
RN731JTTD2432B10
JLCPCB Part #
C4082928
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS