RN731JTTD2431F50
MFR.Part #
RN731JTTD2431F50
JLCPCB Part #
C3940216
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS