RN731JTTD2431F100
MFR.Part #
RN731JTTD2431F100
JLCPCB Part #
C4185686
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS