RN731JTTD2430F50
MFR.Part #
RN731JTTD2430F50
JLCPCB Part #
C4062051
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS