RN731JTTD2403C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2403C50
JLCPCB Part #
C4173675
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS