RN731JTTD2401F50
MFR.Part #
RN731JTTD2401F50
JLCPCB Part #
C4351593
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS