RN731JTTD2401B25
MFR.Part #
RN731JTTD2401B25
JLCPCB Part #
C186402
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 63mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS