RN731JTTD2400F25
MFR.Part #
RN731JTTD2400F25
JLCPCB Part #
C3996411
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS