RN731JTTD23R4F50
MFR.Part #
RN731JTTD23R4F50
JLCPCB Part #
C4085740
Description
-55℃~+155℃ 23.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS