RN731JTTD2371F25
MFR.Part #
RN731JTTD2371F25
JLCPCB Part #
C4029113
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS