RN731JTTD2342F100
MFR.Part #
RN731JTTD2342F100
JLCPCB Part #
C4122452
Description
-55℃~+155℃ 23.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS