RN731JTTD2342D10
MFR.Part #
RN731JTTD2342D10
JLCPCB Part #
C4205730
Description
-55℃~+155℃ 23.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS