RN731JTTD2342A25
MFR.Part #
RN731JTTD2342A25
JLCPCB Part #
C4232367
Description
-55℃~+155℃ 23.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS