RN731JTTD2341A05
MFR.Part #
RN731JTTD2341A05
JLCPCB Part #
C4081527
Description
-55℃~+155℃ 2.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS