RN731JTTD2321F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2321F25
JLCPCB Part #
C4327219
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS