RN731JTTD2321D100
MFR.Part #
RN731JTTD2321D100
JLCPCB Part #
C4214408
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS