RN731JTTD22R0F50
MFR.Part #
RN731JTTD22R0F50
JLCPCB Part #
C3956264
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS