RN731JTTD22R0B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD22R0B25
JLCPCB Part #
C186356
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 63mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS