RN731JTTD2293F25
MFR.Part #
RN731JTTD2293F25
JLCPCB Part #
C4200880
Description
-55℃~+155℃ 229kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS