RN731JTTD2292F25
MFR.Part #
RN731JTTD2292F25
JLCPCB Part #
C4101302
Description
-55℃~+155℃ 22.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS