RN731JTTD2292D10
MFR.Part #
RN731JTTD2292D10
JLCPCB Part #
C4268234
Description
-55℃~+155℃ 22.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS