RN731JTTD2292B25
MFR.Part #
RN731JTTD2292B25
JLCPCB Part #
C4008473
Description
-55℃~+155℃ 22.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS