RN731JTTD2290B10
MFR.Part #
RN731JTTD2290B10
JLCPCB Part #
C3934649
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS