RN731JTTD2262D25
MFR.Part #
RN731JTTD2262D25
JLCPCB Part #
C4236256
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS