RN731JTTD2262B10
MFR.Part #
RN731JTTD2262B10
JLCPCB Part #
C4344441
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS