RN731JTTD2261B25
MFR.Part #
RN731JTTD2261B25
JLCPCB Part #
C4107504
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS