RN731JTTD2260B25
MFR.Part #
RN731JTTD2260B25
JLCPCB Part #
C4219687
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS