RN731JTTD2232D100
MFR.Part #
RN731JTTD2232D100
JLCPCB Part #
C3994856
Description
-55℃~+155℃ 22.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS