RN731JTTD2231C50
MFR.Part #
RN731JTTD2231C50
JLCPCB Part #
C4088879
Description
-55℃~+155℃ 2.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS