RN731JTTD2231C10
MFR.Part #
RN731JTTD2231C10
JLCPCB Part #
C3952561
Description
-55℃~+155℃ 2.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS