RN731JTTD2212C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2212C10
JLCPCB Part #
C4271731
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS