RN731JTTD2212A05
MFR.Part #
RN731JTTD2212A05
JLCPCB Part #
C3946067
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS