RN731JTTD2211C25
MFR.Part #
RN731JTTD2211C25
JLCPCB Part #
C4143753
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS