RN731JTTD2210B25
MFR.Part #
RN731JTTD2210B25
JLCPCB Part #
C3945073
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS