RN731JTTD2210B10
MFR.Part #
RN731JTTD2210B10
JLCPCB Part #
C3988143
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS