RN731JTTD2201F25
MFR.Part #
RN731JTTD2201F25
JLCPCB Part #
C4292104
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS