RN731JTTD2201F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2201F10
JLCPCB Part #
C4081278
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS