RN731JTTD2200F25
MFR.Part #
RN731JTTD2200F25
JLCPCB Part #
C3919494
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS