RN731JTTD2200B10
MFR.Part #
RN731JTTD2200B10
JLCPCB Part #
C3931112
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS