RN731JTTD21R3D50
MFR.Part #
RN731JTTD21R3D50
JLCPCB Part #
C4279488
Description
-55℃~+155℃ 21.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS